top of page
IMG_3730.jpg

Iveta Holasová

Ivet je totální šílenec, který nevydrží chvíli sedět a nic nedělat, k tomu má závislost na hudbě, zpěvu a přátelských lidech. Proto ji napadlo spojit to všechno dohromady a z nejakčnějších a nejšikovnějších studentů Soukromé školy POPULÁRNÍHO ZPĚVU vytvořit vokální skupinu KRU KRU voices. Iveta vede tuto partu směrem vpřed - je náročná, cílevědomá, ale energická a optimistická, a proto taky věří, že bude tahle vokální skupina jednou tak dobrá třeba jako PENTATONIX, které miluje. 

A tohle jsme my

Lucka Adamovičová

Lucia1.jpg

22letý slovenský benjamínek, který jako poslední uzavřel aktuální sestavu Kru Kru. Již v útlém dětství začala chodit na hodiny kytary a od té doby se hudba stala jejím nejlepším kamarádem. Zpívala, kde se dalo, hlavně tedy ve sprše, a později i na menších pódiích. Mezi tím se stala součástí taneční skupiny, kde tancovala až do doby, kdy začala studovat v Brně. Po 3 letech se konečně odvážila přihlásit na hodiny zpěvu a na nabídku zpívat ve vokální skupině Kru Kru řekla bez váhání natěšené ano!  

Anet Bendová

93705395_705223656915664_2933008195498541056_n (1)_edited.jpg

Anet se začala věnovat hudbě už jako malá v pěveckém sboru a při hře na klavír.

Při vysoké škole se rozhodla se zpěvu věnovat i po sólové stránce a začala chodit do Soukromé školy populárního zpěvu kde

poznala super lidi a pod vedením skvělých lektorů se začala zlepšovat i v sólovém zpěvu.

O pár let později se stala členkou vokální skupiny Marmelády a nyní je i nová členka úžasného uskupení Kru Kru voices.

Anet pracuje jako masérka a nejvíce volného času se snaží trávit v přírodě s rodinou a přáteli nebo u trouby při tvorbě kulinářského umění :)

Míša Litschmannová

14852993_10208695887892971_4654542354989

Míša je máma na plný úvazek, co zpěv a hudbu obecně prostě miluje. Už jako malá holčička hostovala v dětském okénku na koncertech kapely svých rodičů a nedlouho na to začala zpívat v dětském sboru, odkud potom přešla na sólový zpěv. Hrála taky na flétnu a kytaru, ale to už je dáávno :) Naštěstí se před pěti lety k hudbě vrátila, když začala studovat v Soukromé škole populárního zpěvu a díky tomu se jí otevřely dveře ke skvělým hudebním příležitostem, jako působení v kapele Pink Tribute, zpívání na koncertech a plesech, nebo dokonce i zpívání s Big bandem. Momentálně zpívá Míša v brněnském Skyey Gospelu a hlavně ve skvělém Kru Kru Voices <3

V té trošičce volného času, co ještě zbývá, ráda cestuje a češe vlasy. Je to romantická duše, která se ráda obklopuje přáteli a rodinou a nikdy nepohrdne dobrým vínem a jídlem :)

Zuza Palaniyappan

IMG_1219.JPG

Zuza se hudbě začala věnovat už ve školce ve formě hry na flétničku, ale podle neoficiálních informací to bylo ještě mnohem dřív. Během svého života pokoušela múzy hrou na klavír, na flétnu, banjo, zpěvem i tancem. Nakonec se napevno ustálila u zpěvu a flétny.

 

Kromě KruKru hraje a zpívá v jedenáctičlenném bandu Ha-kapela. Miluje operu, cyklistiku všeho druhu, lidi a exotická jídla.  

Adél Štrublová

adélka_edited.jpg

Pocházím z rodiny hudebníků, kde každý druhý hraje, nebo zpívá v nějaké kapele, takže zpívám prakticky od plínek ... Hudba a zpěv je velká součást mého života. Jako dítě jsem zpívala ve školím sboru, dále jsem zpívala s malou vesnickou kapelkou a později v Brně jsem navštěvovala Soukromou školu populárního zpěvu. Toť vše co se týče zpěvu... Osobě bych řekla, že jsem hodně energický člověk, který má mnoho koníčků, ráda maluju jak na plátno, tak na lidi Povoláním jsem vizážistka a vlasová stylistka, nově jsem otevřela v Brně i hudební kavárnu/bar , kde pořádám jam session, karaoke a různé koncerty...

Zbyňa Málek

IMG_4285.jpg

Kvůli zpěvu v divadle začal Zbyňa chodit do Soukromé školy populárního zpěvu k Ivet, původně jen na pár lekcí, aby si osvojil základy na kterých se dá stavět… No pěvecká role je dávno pryč a Zbyňa zpívá dál… Aniž by ho to v minulosti třeba jen napadlo, stal se součástí superbožího uskupení Kru Kru Voices, které mu otevírá nové obzory a nové výzvy, ale zároveň i neskutečné zážitky s partou super lidí.

 

Mimo zpěv se věnuje právě divadlu a jiným, v čase proměnlivým, kratochvílím. 

Láďa Zmeškal

52717076_2415244068488343_46346623754740

Jako 8letý školák začal chodit do hudebního kroužku hry na klávesy, ve kterém vydržel po celou dobu základní školy a zúčastnil se několika vystoupení a soutěží. Na prvním stupni základní školy také přičichl ke zpěvu a divadlu. Dalším krokem v jeho životě bylo využití nabytých zkušeností se zpěvem a hrou na klávesy. Po skončení základní školy byl tedy jedním ze zakladatelů rockové kapely, která hrála české i zahraniční písničky a bavila hosty na zábavách, svatbách a narozeninových oslavách bezmála 12 let. Jelikož měl potřebu se dál rozvíjet v oblasti zpěvu, přihlásil se do školy populárního zpěvu. Během jednoho roku si vyzkoušel zpěv sólový i duety. Ovšem vždy ho lákalo být součástí většího hudebního uskupení, proto když později dostal nabídku být součástí vokální skupiny Kru Kru Voices neváhal ani minutu.

Ve volném čase si rád zahraje fotbal, volejbal nebo jako správný ajťák čumí do počítače a sleduje filmy.

bottom of page