Iveta Holasová

Ivet je totální šílenec, který nevydrží chvíli sedět a nic nedělat, k tomu má závislost na hudbě, zpěvu a přátelských lidech. Proto ji napadlo spojit to všechno dohromady a z nejakčnějších a nejšikovnějších studentů Soukromé školy POPULÁRNÍHO ZPĚVU vytvořit vokální skupinu KRU KRU voices. Iveta vede tuto partu směrem vpřed - je náročná, cílevědomá, ale energická a optimistická, a proto taky věří, že bude tahle vokální skupina jednou tak dobrá třeba jako PENTATONIX, které miluje. 

A tohle jsme my

Lucka Adamovičová

22letý slovenský benjamínek, který jako poslední uzavřel aktuální sestavu Kru Kru. Již v útlém dětství začala chodit na hodiny kytary a od té doby se hudba stala jejím nejlepším kamarádem. Zpívala, kde se dalo, hlavně tedy ve sprše, a později i na menších pódiích. Mezi tím se stala součástí taneční skupiny, kde tancovala až do doby, kdy začala studovat v Brně. Po 3 letech se konečně odvážila přihlásit na hodiny zpěvu a na nabídku zpívat ve vokální skupině Kru Kru řekla bez váhání natěšené ano!  

Anet Bendová

Anet se začala věnovat hudbě už jako malá v pěveckém sboru a při hře na klavír.

Při vysoké škole se rozhodla se zpěvu věnovat i po sólové stránce a začala chodit do Soukromé školy populárního zpěvu kde

poznala super lidi a pod vedením skvělých lektorů se začala zlepšovat i v sólovém zpěvu.

O pár let později se stala členkou vokální skupiny Marmelády a nyní je i nová členka úžasného uskupení Kru Kru voices.

Anet pracuje jako masérka a nejvíce volného času se snaží trávit v přírodě s rodinou a přáteli nebo u trouby při tvorbě kulinářského umění :)

Míša Litschmannová

Míša je máma na plný úvazek, co zpěv a hudbu obecně prostě miluje. Už jako malá holčička hostovala v dětském okénku na koncertech kapely svých rodičů a nedlouho na to začala zpívat v dětském sboru, odkud potom přešla na sólový zpěv. Hrála taky na flétnu a kytaru, ale to už je dáávno :) Naštěstí se před pěti lety k hudbě vrátila, když začala studovat v Soukromé škole populárního zpěvu a díky tomu se jí otevřely dveře ke skvělým hudebním příležitostem, jako působení v kapele Pink Tribute, zpívání na koncertech a plesech, nebo dokonce i zpívání s Big bandem. Momentálně zpívá Míša v brněnském Skyey Gospelu a hlavně ve skvělém Kru Kru Voices <3

V té trošičce volného času, co ještě zbývá, ráda cestuje a češe vlasy. Je to romantická duše, která se ráda obklopuje přáteli a rodinou a nikdy nepohrdne dobrým vínem a jídlem :)

Zuza Palaniyappan

Zuza se hudbě začala věnovat už ve školce ve formě hry na flétničku, ale podle neoficiálních informací to bylo ještě mnohem dřív. Během svého života pokoušela múzy hrou na klavír, na flétnu, banjo, zpěvem i tancem. Nakonec se napevno ustálila u zpěvu a flétny.

 

Kromě KruKru hraje a zpívá v jedenáctičlenném bandu Ha-kapela. Miluje operu, cyklistiku všeho druhu, lidi a exotická jídla.  

Lukýna Zubíková

Lucka je holka, která ráda zkouší nové věci. Její “hudební kariéra” začala již v dětství, kdy svůj zpěv předváděla hlavně doma s ovladačem nebo hřebínkem místo mikrofonu, následně u táboráků (“mikrofon” nechávala raději doma). Po příchodu na gympl se okamžitě přidala k pěveckému sboru, který ji nesmírně bavil. Velmi krátkou chvíli navštěvovala hodiny zpěvu na ZUŠ, které ji bohužel nijak nenadchly. Následovalo roční období studia operního zpěvu na konzervatoři, jenže to také nebyl její šálek kafe a s blížící se maturitou na gymplu na tento šálek nebylo ani dostatek času. V této době Lucka zpívala i s malou kapelou, která ale neměla dlouhého trvání (čti: jeden koncert a konec). Další zcela novou zkušeností byl v roce 2014 zpěv s DH Trnkovjankou, který trvá dodnes. V rámci zlepšování se ve zpěvu našla Lucka po velmi dlouhém hledání Soukromou školu populárního zpěvu v čele s úžasnou Ivetkou, která se stala její novou učitelkou a díky které se dostala i do vokální skupiny Kru Kru, ve které je Lucka nadmíru spokojená a šťastná :) 

Evča Pabjanová

Vícehlasému zpěvu se začala věnovat během studia na gymnáziu v Jeseníku, kde se stala členkou pěveckého sboru. Po vysoké škole se v Brně přihlásila na Soukromou školu populárního zpěvu, kde doteď sbírá obrovské zážitky a zkušenosti jak se sólovým zpěvem, tak s vícehlasy v rámci vokální skupiny Kru Kru. Doprovodné zpěvy pilovala i jako vokalistka v kapele PINK tribute, nyní zpívá také v rockové kapele Break your ego.  

David Danquah Adjei

Davidova pěvecká kariéra začala už v dětství. V Ghaně, kde vyrůstal, se zpívalo na každém rodinném setkání, ale nejvíce o letních prázdninách u babičky. Tehdy se ještě trochu styděl. Na střední škole zpíval ve sboru většinou v zadní řadě. To se ale změnilo, když se přestěhoval do České republiky. Tehdy si uvědomil, že ho moc lidí nezná a koneckonců nemělo smysl svůj talent tajit.

 

David je členem Pěveckého sboru Gaudeamus Brno a Chamber Choir of Europe a občas hostuje s Velvet Gang Band a Dechovým orchestrem v Zábřehu.

 

Kromě toho, že je blázen do zpěvu, rád cestuje, vaří, plave a procvičuje svoji češtinu. S nadšením se přidává ke KruKru Voices i proto, že je to jeho první "domácí" vokální skupina - považuje se totiž za opravdového Brňáka.

Zbyňa Málek

Kvůli zpěvu v divadle začal Zbyňa chodit do Soukromé školy populárního zpěvu k Ivet, původně jen na pár lekcí, aby si osvojil základy na kterých se dá stavět… No pěvecká role je dávno pryč a Zbyňa zpívá dál… Aniž by ho to v minulosti třeba jen napadlo, stal se součástí superbožího uskupení Kru Kru Voices, které mu otevírá nové obzory a nové výzvy, ale zároveň i neskutečné zážitky s partou super lidí.

 

Mimo zpěv se věnuje právě divadlu a jiným, v čase proměnlivým, kratochvílím. 

Láďa Zmeškal

Jako 8letý školák začal chodit do hudebního kroužku hry na klávesy, ve kterém vydržel po celou dobu základní školy a zúčastnil se několika vystoupení a soutěží. Na prvním stupni základní školy také přičichl ke zpěvu a divadlu. Dalším krokem v jeho životě bylo využití nabytých zkušeností se zpěvem a hrou na klávesy. Po skončení základní školy byl tedy jedním ze zakladatelů rockové kapely, která hrála české i zahraniční písničky a bavila hosty na zábavách, svatbách a narozeninových oslavách bezmála 12 let. Jelikož měl potřebu se dál rozvíjet v oblasti zpěvu, přihlásil se do školy populárního zpěvu. Během jednoho roku si vyzkoušel zpěv sólový i duety. Ovšem vždy ho lákalo být součástí většího hudebního uskupení, proto když později dostal nabídku být součástí vokální skupiny Kru Kru Voices neváhal ani minutu.

Ve volném čase si rád zahraje fotbal, volejbal nebo jako správný ajťák čumí do počítače a sleduje filmy.

©2019 by KruKru.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now